0 Medlemmer og 1 Gæst læser dette emne.
Citat fra: MonsterPool efter September 09, 2009, 08:06:59 pmCitat fra: mads-wm3 efter September 09, 2009, 07:42:34 pmfacebook... husk lige at folk der ikke har facebook ikke kan se den Jo - jeg kan ikke, i hvert fald, da jeg ikke har en bruger på fjæsbog.hvor oldtid er man lige at man ikke har facebook?
Citat fra: mads-wm3 efter September 09, 2009, 07:42:34 pmfacebook... husk lige at folk der ikke har facebook ikke kan se den Jo - jeg kan ikke, i hvert fald, da jeg ikke har en bruger på fjæsbog.
facebook... husk lige at folk der ikke har facebook ikke kan se den
Den ligger på facebook og er ikke et youtube link eller deslige. Opret en phony-profil. Det er sgu det værd.
Jeg hader sådan nogle videoer
For mig er fjæsbog ren spildtid, kan ikke se det er oldtid ikke at have det - er innovativ og med på beatet når det gælder udvikling af webapplikationer for eksempel.
Citat fra: MonsterPool efter September 11, 2009, 12:50:24 amFor mig er fjæsbog ren spildtid, kan ikke se det er oldtid ikke at have det - er innovativ og med på beatet når det gælder udvikling af webapplikationer for eksempel."Med på beatet", det lød ret oldet. Men er helt forstående med folk som ikke har det, men jeg bruger det selv til at arrangere den årlige skitur og udvidet telefonbog.
Med på beatet - det har så absolut intet med FB at gøre i min verden.