0 Medlemmer og 1 Gæst læser dette emne.
Citat fra: Andrea8900 efter Maj 13, 2012, 02:17:37 pmCitat fra: Camelo efter Maj 13, 2012, 12:26:48 pmCitat fra: Andrea8900 efter Maj 13, 2012, 11:23:02 amJeg er desværre nød til at skuffe dig Jeppe. Jeg har endnu ikke prøvet at være månedens medlem.Shit! Det må være en fejl Jeg troede faktisk, at du havde fået titlen engang, da du var ret ny herinde, da du vist også lagde ud med en heftig aktivitet.Se jeg tror, det lå meget tæt mellem Angst og jeg den gang og der var det Angst der løb med titlen.Total velfortjent!
Citat fra: Camelo efter Maj 13, 2012, 12:26:48 pmCitat fra: Andrea8900 efter Maj 13, 2012, 11:23:02 amJeg er desværre nød til at skuffe dig Jeppe. Jeg har endnu ikke prøvet at være månedens medlem.Shit! Det må være en fejl Jeg troede faktisk, at du havde fået titlen engang, da du var ret ny herinde, da du vist også lagde ud med en heftig aktivitet.Se jeg tror, det lå meget tæt mellem Angst og jeg den gang og der var det Angst der løb med titlen.
Citat fra: Andrea8900 efter Maj 13, 2012, 11:23:02 amJeg er desværre nød til at skuffe dig Jeppe. Jeg har endnu ikke prøvet at være månedens medlem.Shit! Det må være en fejl Jeg troede faktisk, at du havde fået titlen engang, da du var ret ny herinde, da du vist også lagde ud med en heftig aktivitet.
Jeg er desværre nød til at skuffe dig Jeppe. Jeg har endnu ikke prøvet at være månedens medlem.
Gz coke!Men hov cammie?! Toplisten med postere er væk jo!
Krydser fingrer for det og så håber jeg du hurtigt falder til det nye sted...