0 Medlemmer og 3 Gæster læser dette emne.
Citat fra: iCoke efter September 27, 2012, 08:42:49 pmCitat fra: Pecenetra efter September 27, 2012, 10:14:25 amCitat fra: iCoke efter September 26, 2012, 09:52:29 pmCitat fra: Pecenetra efter September 26, 2012, 09:34:52 amJeg er bare kæreste- og skolekedelig det meste af tiden til lige at spille Du må være ny-forelsket? 3 måneders dag i dag, så ja det er meget muligt, og så ses vi kun 1-2 weekender om måneden, så det er bliver ved med at føles ret nyt Ja okay, hvis det fungerer kan jeg da godt se at det nok kunne føles lidt nyere i længere tid. Hehe, men grats med dagen Pece! Jo tak og ja jeg har en af de tøser som elsker motorolie og benzin, ikke stiller spørgsmål hele tiden og som har det fint hvis jeg ikke lige skriver eller ringer i et par dage
Citat fra: Pecenetra efter September 27, 2012, 10:14:25 amCitat fra: iCoke efter September 26, 2012, 09:52:29 pmCitat fra: Pecenetra efter September 26, 2012, 09:34:52 amJeg er bare kæreste- og skolekedelig det meste af tiden til lige at spille Du må være ny-forelsket? 3 måneders dag i dag, så ja det er meget muligt, og så ses vi kun 1-2 weekender om måneden, så det er bliver ved med at føles ret nyt Ja okay, hvis det fungerer kan jeg da godt se at det nok kunne føles lidt nyere i længere tid. Hehe, men grats med dagen Pece!
Citat fra: iCoke efter September 26, 2012, 09:52:29 pmCitat fra: Pecenetra efter September 26, 2012, 09:34:52 amJeg er bare kæreste- og skolekedelig det meste af tiden til lige at spille Du må være ny-forelsket? 3 måneders dag i dag, så ja det er meget muligt, og så ses vi kun 1-2 weekender om måneden, så det er bliver ved med at føles ret nyt
Citat fra: Pecenetra efter September 26, 2012, 09:34:52 amJeg er bare kæreste- og skolekedelig det meste af tiden til lige at spille Du må være ny-forelsket?
Jeg er bare kæreste- og skolekedelig det meste af tiden til lige at spille
Andre end mig der er træt i dag?
Nu ikke være så trætte og kede af det
Nej enig livet er en gave og det er supermandag! Og så går jorden jo åbenbart under den 21 december så vi skal nyde den sidste tidb:-) er glad for at jeg slipper for at købe gaver i år
Citat fra: Bulgur aka Rasmus efter Oktober 29, 2012, 11:47:37 amNej enig livet er en gave og det er supermandag! Og så går jorden jo åbenbart under den 21 december så vi skal nyde den sidste tidb:-) er glad for at jeg slipper for at købe gaver i årHvem siger det er den 21 december? Ifølge den mayanske kalender så skulle Jorden gå under d. 12.12.12. Grundet en supervulkansk eksplosion. (Yellowstone vulkan) Derfor er der mange i USA der har købt og fået bygget nødkapsler under jorden.... Det eneste jeg har at sige er, at jeg synes det er en kende crazy!