0 Medlemmer og 2 Gæster læser dette emne.
Var på arbejde.. hårdt at starte op efter en uges sygdom /:
Alt det grønne er Chlamydia. Det der er rødt er en bestemt type cancerceller, der er blevet brugt til at dyrke Chlamydiaen i.
der er blevet brugt til at dyrke Chlamydiaen i.
Jeg tog dette billede af Chlamydia Trachomatis.Alt det grønne er Chlamydia. Det der er rødt er en bestemt type cancerceller, der er blevet brugt til at dyrke Chlamydiaen i.
Citat fra: iRubMyDuck efter April 16, 2012, 04:48:38 pmVar på arbejde.. hårdt at starte op efter en uges sygdom /:bitch please, startede op efter 2 (basically 3) ugers ferie med en døgnrytme der hed noget i stil med i seng klokken 2, op klokken 12 kunne overhovedet ikke sove i nat... jeg lå bare vågen... lige pludselig hørte jeg mine forældre skramle nedenunder og jeg tænker wtf, kigger på uret og ser at klokken er halv 7 xD men yeah okay, det er rigtigt nok at det er slemt efter sygdom, specielt hvis man stadigvæk er lidt små sløj, poor ducky edit: 4k posts, daymn!
edit: 4k posts, daymn!
havde historie...