0 Medlemmer og 1 Gæst læser dette emne.
Sidst men ikke mindst skal vi have gang i noget pakkeleg. Alle bedes medbringe 3, gerne flere, pakker. Det behøver nødvendigvis ikke at koste noget - vær kreativ!
så er der sat penge til overførsel, håber også at jeg må deltage så
Det må den gerne ja
Citat fra: Camelo efter Oktober 30, 2012, 09:30:28 pmCitat fra: TheDomino efter Oktober 30, 2012, 09:27:21 pmJeg har valgt at flotte mig lidt her til aften og har dertil besluttet mig for at sætte en nissehue på højkant, på vores teamspeak server, til jer der vælger at tage med! Sidste år havde jeg jo et 'hjemmelavet shako'-kit med. Jeg er ikke sikker på, at din nissehue overgår dén Var der så også plads til en socket i den?
Citat fra: TheDomino efter Oktober 30, 2012, 09:27:21 pmJeg har valgt at flotte mig lidt her til aften og har dertil besluttet mig for at sætte en nissehue på højkant, på vores teamspeak server, til jer der vælger at tage med! Sidste år havde jeg jo et 'hjemmelavet shako'-kit med. Jeg er ikke sikker på, at din nissehue overgår dén
Jeg har valgt at flotte mig lidt her til aften og har dertil besluttet mig for at sætte en nissehue på højkant, på vores teamspeak server, til jer der vælger at tage med!
Citat fra: Tranq efter Oktober 31, 2012, 09:20:34 amCitat fra: Camelo efter Oktober 30, 2012, 09:30:28 pmCitat fra: TheDomino efter Oktober 30, 2012, 09:27:21 pmJeg har valgt at flotte mig lidt her til aften og har dertil besluttet mig for at sætte en nissehue på højkant, på vores teamspeak server, til jer der vælger at tage med! Sidste år havde jeg jo et 'hjemmelavet shako'-kit med. Jeg er ikke sikker på, at din nissehue overgår dén Var der så også plads til en socket i den? Faktisk, ja. Den blev socketed med en perfect ruby