0 Medlemmer og 1 Gæst læser dette emne.
True true! Kan bare forestille mig hvor belastende det må have været! Jeg bære jer ALLE næste år
Her er mine mest precious minder fra aftenen;Snot - Camelo1-2PoolCrazy Daisy-Nickelback-headbanging med Tommy, Mikkel og Holger på dansegulvet.-Citat fra: iRubMyDuck efter December 11, 2012, 02:43:16 pmTrue true! Kan bare forestille mig hvor belastende det må have været! Jeg bære jer ALLE næste år Du begyndte jo at skabe dig og lyde som en stukken gris, da vi bar dig i både arme og fødder. Bartenderen fra en eller anden bar, vi gik forbi, var på vej ud for at se, om der var tale om en voldtægt.Det var i øvrigt også 5 hyggelige minutter, vi havde på toilettet sammen. Jeg tror, vi snakkede alvorligt Fjollegøj!
Citat fra: iRubMyDuck efter December 11, 2012, 02:43:16 pmTrue true! Kan bare forestille mig hvor belastende det må have været! Jeg bære jer ALLE næste år Du drak satme os i gennem, det var sku godt klaret at du ikke døde før end du gjorde .Der røg i hvert fald en del shots ned, eftersom du mente vi skulle tage et shot hver gang vi slog en 6'er i pakkeleg
Men næste gang Amanda, så tag lige dine almindelige sko på når vi skal i byen istedet for at rende i bare tæer
Citat fra: Pecenetra efter December 11, 2012, 03:20:41 pmMen næste gang Amanda, så tag lige dine almindelige sko på når vi skal i byen istedet for at rende i bare tæer Blame RedMunch og Tranq! de puttede et stykke citronmåne i min sko, det var jo derfor at jeg ikke kunne få dem på uden at det gjorde ondt! har det største "slidmærke" på min ene fod - fandme ikke i orden
Citat fra: Pecenetra efter December 11, 2012, 03:20:41 pmMen næste gang Amanda, så tag lige dine almindelige sko på når vi skal i byen istedet for at rende i bare tæer Men for satan hvor kunne hun løbe stærkt i bare tæer
Jeg er essensen af sød!
Citat fra: iRubMyDuck efter December 11, 2012, 04:09:44 pm Jeg er essensen af sød!Er der nogen der har påstået andet da?
Citat fra: Snot efter December 11, 2012, 04:10:27 pmCitat fra: iRubMyDuck efter December 11, 2012, 04:09:44 pm Jeg er essensen af sød!Er der nogen der har påstået andet da? Søde mennesker er ikke farlige!
Citat fra: iRubMyDuck efter December 11, 2012, 04:11:50 pmCitat fra: Snot efter December 11, 2012, 04:10:27 pmCitat fra: iRubMyDuck efter December 11, 2012, 04:09:44 pm Jeg er essensen af sød!Er der nogen der har påstået andet da? Søde mennesker er ikke farlige!Amanda, du bestemmer selv, om du vil være BÅDE sød og farlig, eller KUN farlig For farlig er du kraftedme!