0 Medlemmer og 1 Gæst læser dette emne.
Vote for non-bleg Amanda trods hendes sene start på D2 som burde have hendes fokus...
Oh ja skal da også game den første uge af min ferie da jeg ikke har andet at give mig til!
Sådan! du skal nok lære det du kommer til at blive så stolt af dig selv
Tjoh måske, man har vel lov at håbe, det lykkedes da med WoW så der er håb forude. Det super at folk er villig til at hjælpe da der er seriøst brug for det O.o
Tja, nu hjælper vi jo alle de andre, så hvorfor ikke dig?
Fordi jeg INGENTING aner om diablo.. bliver da en kamp at skulle forklare mig alle de ting!
Jeg kender folk (læs: piger) som er meget meget meget mere lost end du er. Uanset hvad kan du selv poste en besked på et forum. Der har du sat en del af.
Fordi jeg INGENTING aner om diablo.. bliver da en kamp at skulle forklare mig alle de ting!Btw spammer vi to ikke lidt meget med OT i de forskellige tråde O.o?
Gør vi? vi er lige pt ved at planlægge den første uge af din sommerferie, det er da fuldt relevant.. og er da vildt forvirrende at skulle til flytte samtalen så de andre kan holde styr på deres... de klager heller ikke endnu
Jeg er ikke helt sikker på, hvad klagen skal indeholde, men noget med for lidt øl og mangel på Othello lagkage!