0 Medlemmer og 1 Gæst læser dette emne.
Du er så klog, Zlay3r.
ja, det er egentlig lidt trist at det ikke skete der, eller vi var tilbage i tiden i USA hvor han ville blive hængt på åben plads.Men ja, er helt enig, synes også det er værre end mord. Han formår virkelig at ødelægge liv her, ikke kun ved pigerne, men jeg ved at nogle af familierne, især mødrene, er gået psysisk ned på det her! :S
Pædofili er en sygdom som så mange andre, det er så pisse forfærdeligt. Men folk der er ude og skide skal i behandling istedet for at blive lemlæstet. Deres omgang med børn skal inddrages og så kan de måske lære at undertrykke deres lyster, som de ikke selv har kontrol over.Selv du fortjener ikke at blive mishandlet Zlayer.
@ gudlmann, TPI - er det ikke der hvor der altid er et stort indendørs stævne?? har været der 6 gange eller sådan noget da jeg var lille. sry for OT.Jo det er det, lidt efter jul og nytår - har også altid været med, sjovt nok Hvilken klub spillede du for? men ja, det er virkeligt også noget svineri imo. der burde stå stokkeprygl på menuen for sådan nogen.