0 Medlemmer og 1 Gæst læser dette emne.
Du er som en broken record, der gentager linien "bææææh". Bæh, bæh, bæh.
http://www.shg.dk/p/2113098ja. Jeg er LG fan.
Du er så klog, Zlay3r.
Dell 2408WFPDet er en 24" widescreen af høj kvalitet med gode specs, og jeg har den selv, hvorfor jeg kan bevidne at den holder alt hvad den lover.Den kører naturligvis 1920x1200 i ægte 24-bit farver. Input-mulighederne er mange:High Definition Multimedia Interface (HDMI)Digital Visual Interface - Digital (DVI-D) with High Definition Content Protection (HDCP)DisplayPortVideo Graphics Array (VGA)Component VideoSeparate Video (S-Video)Composite VideoJeg ved ikke hvad den koster nu om dage, men jeg gav 4100 for min, hvilket er billigt hvis man ser pris kontra kvalitet.
Jeg er ret vild med den skærm TramPe. Har du set den i aktion eller er der andre der har?
Citat fra: Freak efter December 11, 2008, 08:31:33 pmJeg er ret vild med den skærm TramPe. Har du set den i aktion eller er der andre der har?prøvet at google den ? tror umiddelbart der er et klip med den på youtube ellers kan du jo spørge dell om de kender et sted med en videodemo af den ?
Citat fra: Freak efter December 11, 2008, 08:31:33 pmJeg er ret vild med den skærm TramPe. Har du set den i aktion eller er der andre der har?ja jeg har set den i aktion hos en kammi og jeg er dybt imponeret jeg kan kun varmt anbefale den jeg ejet den selv hvis det ikke er fordi jeg sidder med Dell 24 ultrasharp som jeg næsten lige har købt