0 Medlemmer og 1 Gæst læser dette emne.
Citat fra: Grey_Wolf efter Maj 13, 2012, 05:13:15 pmCitat fra: Pewster efter Maj 13, 2012, 05:07:10 pmkan det med hundeluftning ikke løses med http://www.zooplus.dk/shop/hund/hundepleje_klippemaskine/hundetoilet/260955 hehe. Det kunne det måske, men det er nu ikke så meget at han skal luftes, bare at han vil ud at gå... Og så tror jeg ikke min renlige hund vil bruge den, den vil ikke engang skide i min egen have..Prøv at lukke ham ind til naboen så :p
Citat fra: Pewster efter Maj 13, 2012, 05:07:10 pmkan det med hundeluftning ikke løses med http://www.zooplus.dk/shop/hund/hundepleje_klippemaskine/hundetoilet/260955 hehe. Det kunne det måske, men det er nu ikke så meget at han skal luftes, bare at han vil ud at gå... Og så tror jeg ikke min renlige hund vil bruge den, den vil ikke engang skide i min egen have..
kan det med hundeluftning ikke løses med http://www.zooplus.dk/shop/hund/hundepleje_klippemaskine/hundetoilet/260955 hehe.
Citat fra: Grey_Wolf efter Maj 13, 2012, 05:13:15 pmCitat fra: Pewster efter Maj 13, 2012, 05:07:10 pmkan det med hundeluftning ikke løses med http://www.zooplus.dk/shop/hund/hundepleje_klippemaskine/hundetoilet/260955 hehe. Det kunne det måske, men det er nu ikke så meget at han skal luftes, bare at han vil ud at gå... Og så tror jeg ikke min renlige hund vil bruge den, den vil ikke engang skide i min egen have..Det skal du satme være glad for. Hundene herude har ikke helt den samme indstilling.
Der er som minimum 3 andre:iRubMyDuck (Sammie)AnnGrey WolfOm der er flere tøser, vides ikke. Og om de er mere modne at snakke med, end de "unge liderlige teenage drenge" vi har herinde, skal jeg heller ikke kunne sige.Som Domino siger, kan du smide dit BattleTag i den dertil oprettede tråd. Ellers skal der nok komme flere forslag herinde.
Du kan altid adde mit battletag når spillet udkommer. Jeg kan ikke love at jeg er moden eller uliderlig for dens sags skyld men hvis du tør tage chancen er jeg sikker på vi nok kan få en hyggelig samtale. See you ingame? i hope
Citat fra: iRubMyDuck efter Maj 13, 2012, 07:02:38 pmDu kan altid adde mit battletag når spillet udkommer. Jeg kan ikke love at jeg er moden eller uliderlig for dens sags skyld men hvis du tør tage chancen er jeg sikker på vi nok kan få en hyggelig samtale. See you ingame? i hope alt afhænger vel af hvor meget kage du har fået indenbords Qaucker
Citat fra: Pewster efter Maj 13, 2012, 07:04:28 pmCitat fra: iRubMyDuck efter Maj 13, 2012, 07:02:38 pmDu kan altid adde mit battletag når spillet udkommer. Jeg kan ikke love at jeg er moden eller uliderlig for dens sags skyld men hvis du tør tage chancen er jeg sikker på vi nok kan få en hyggelig samtale. See you ingame? i hope alt afhænger vel af hvor meget kage du har fået indenbords QauckerWell.. der er ikke tid til kage! der skal games!
Så må jeg jo hellere komme ud af busken Jeg har kun mulighed for at spille eftermiddag/aften/nat i den kommende uge (uni har planlagt undervisningen forholdsvist dårligt...) Men har p.t. ikke planlagt at spille med nogen så er frisk..Om mig: Kvinde på 24, stille og rolig. Har hund, så der skal være pauser til luftning (en gang imellem ikke så forudsigeligt...) Jeg har kun spillet en lille smule WOW, og ellers mest Diablo..Planlægger at spille monk.Dog har jeg ikke en bred viden om mmo, men er altid frisk på at lære nyt...
Citat fra: Grey_Wolf efter Maj 13, 2012, 05:04:15 pmSå må jeg jo hellere komme ud af busken Jeg har kun mulighed for at spille eftermiddag/aften/nat i den kommende uge (uni har planlagt undervisningen forholdsvist dårligt...) Men har p.t. ikke planlagt at spille med nogen så er frisk..Om mig: Kvinde på 24, stille og rolig. Har hund, så der skal være pauser til luftning (en gang imellem ikke så forudsigeligt...) Jeg har kun spillet en lille smule WOW, og ellers mest Diablo..Planlægger at spille monk.Dog har jeg ikke en bred viden om mmo, men er altid frisk på at lære nyt...Jamen du lyder jo som en jeg kunne komme godt ud af det med:) Spiller også selv eftermiddag/aften/nat så det er jo perfekt:) Og synes godt du lige kunne sige til dem på Uni at der faktisk er mere vigtige ting her i verden end uddannelse:P